Moto oblečenie:


Motokrosová prilba SCOTT 350 Pro MXVII blue-green - XL (61-62)

Motokrosová prilba SCOTT 350 Pro MXVII blue-green - XL (61-62)

✅Motokrosová prilba SCOTT 350 Pro je mixom špičkových materiálov a štýlového dizajnu. Táto enduro prilba je vyrobená z termoplastickej škrupiny s kónicky tvarovanou výplňou Conehead Technology ™ a veľmi účinným systémom..Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 čierno-ružová - XS

Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 čierno-ružová - XS

✅Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 je ľahká bunda na motocykel vyrobená z kombinácie materiálov softshell a MaxDura. Je tak vetruodolná, príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava. Zároveň je aj vďaka použitiu..Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 čierno-šedá - S

Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 čierno-šedá - S

✅Dámska softshell moto bunda W-TEC Pestalozza NF-2781 je ľahká bunda na motocykel vyrobená z kombinácie materiálov softshell a MaxDura. Je tak vetruodolná, príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava. Zároveň je aj vďaka použitiu..Pánske letné moto nohavice W-TEC Alquizar Black Grey - M

Pánske letné moto nohavice W-TEC Alquizar Black Grey - M

✅Pánske letné moto nohavice W-TEC Alquizar sú doplnené podšívkou z jemnej, priedušnej sieťoviny a veľkým množstvom ventilačných panelov, čím sú ideálne aj do horúceho počasia. K tomu možno nohavice v daždivých dňoch..Integrálna prilba W-TEC Vintegra Graphic čierna-fluo žltá - XS (53-54)

Integrálna prilba W-TEC Vintegra Graphic čierna-fluo žltá - XS (53-54)

✅Integrálna prilba W-TEC Vintegra ponúka agresívny športový štýl s prvkami touringovej prilby. S vynikajúcou aerodynamickou konštrukciou a štýlovým dizajnovým finišom je vybavená mnohými funkciami, ktoré spríjemnia Váš..Moto prilba W-TEC Yokohammer XS (53-54)

Moto prilba W-TEC Yokohammer XS (53-54)

✅Moto prilba W-TEC Yokohammer je moderná otvorená prilba určená k jazde na skútroch, chopperoch aj pomalších cestovných motocykloch. Je vybavená dvoma plexi (tmavé priamo na prilbe, číre priložené v balení), ktoré pri jazde..Moto topánky W-TEC Glosso čierna - 39

Moto topánky W-TEC Glosso čierna - 39

✅Moto topánky W-TEC Glosso na prvý pohľad zaujmú kvalitným a štýlovým koženým spracovaním. Vďaka kombinácii dlhého zipsu a suchého zipsu na strane topánky je celá noha pevne stabilizovaná. Navyše chrániče a spevnenie v..Moto prilba W-TEC V331 čierno-zeleno-žltá - XS (53-54)

Moto prilba W-TEC V331 čierno-zeleno-žltá - XS (53-54)

✅Moto prilba W-TEC V331 je predstaviteľkou univerzálnych triálnych prilieb, ktorú si užijete nielen na kros motocykli s vašimi obľúbenými okuliarmi, ale aj na štvorkolke s plexi a slnečnou clonou, pričom naplní aj vaše predstavy..Moto prilba W-TEC V331 čierno-modro-oranžová - XS (53-54)

Moto prilba W-TEC V331 čierno-modro-oranžová - XS (53-54)

✅Moto prilba W-TEC V331 je predstaviteľkou univerzálnych triálnych prilieb, ktorú si užijete nielen na kros motocykli s vašimi obľúbenými okuliarmi, ale aj na štvorkolke s plexi a slnečnou clonou, pričom naplní aj vaše predstavy..Moto prilba W-TEC V331 biela - XS (53-54)

Moto prilba W-TEC V331 biela - XS (53-54)

✅Moto prilba W-TEC V331 je predstaviteľkou univerzálnych triálnych prilieb, ktorú si užijete nielen na kros motocykli s vašimi obľúbenými okuliarmi, ale aj na štvorkolke s plexi a slnečnou clonou, pričom naplní aj vaše predstavy..Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo čierna - XS (53-54)

Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo čierna - XS (53-54)

✅Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo je bezpečnou, pohodlnou, veľmi ľahkou helmou vyrobenou z karbónových vlákien. Jednoduchý, ale účinný ventilačný systém disponuje 4 otvormi. Pohodlný interiér prilby je vyberateľný a..Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo modrá - XS (53-54)

Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo modrá - XS (53-54)

✅Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo je bezpečnou, pohodlnou, veľmi ľahkou helmou vyrobenou z karbónových vlákien. Jednoduchý, ale účinný ventilačný systém disponuje 4 otvormi. Pohodlný interiér prilby je vyberateľný a..Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo oranžová - L (59-60)

Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo oranžová - L (59-60)

✅Motokrosová prilba AXO MM Carbon Evo je bezpečnou, pohodlnou, veľmi ľahkou helmou vyrobenou z karbónových vlákien. Jednoduchý, ale účinný ventilačný systém disponuje 4 otvormi. Pohodlný interiér prilby je vyberateľný a..Moto jeansy BOS Prado blue - 30

Moto jeansy BOS Prado blue - 30

✅Moto jeansy BOS Prado sú pohodlné džínsy, či už na chopper, skúter alebo cestnú motorku. Disponujú obľúbeným elastickým panelom v oblasti slabín pre maximálny komfort a voľnosť pohybu. To ešte dopĺňajú strečové..Moto jeansy BOS Prado Acid Blue - 32

Moto jeansy BOS Prado Acid Blue - 32

✅Moto jeansy BOS Prado sú pohodlné džínsy, či už na chopper, skúter alebo cestnú motorku. Disponujú obľúbeným elastickým panelom v oblasti slabín pre maximálny komfort a voľnosť pohybu. To ešte dopĺňajú strečové..Moto jeansy BOS Prado Black - 32

Moto jeansy BOS Prado Black - 32

✅Moto jeansy BOS Prado sú pohodlné džínsy, či už na chopper, skúter alebo cestnú motorku. Disponujú obľúbeným elastickým panelom v oblasti slabín pre maximálny komfort a voľnosť pohybu. To ešte dopĺňajú strečové..Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two oranžová fluobielačiernašedá - XS (53-54)

Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two oranžová fluobielačiernašedá - XS (53-54)

✅Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two s podarenou grafikou, praktickým nastaviteľným štítom a agresívnym dizajnom prináša rad funkčných vlastností. Prvou výhodou je odolná škrupina vyrobená z polykarbonátu. Jej priedušný..Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two červenábielačierna - XS (53-54)

Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two červenábielačierna - XS (53-54)

✅Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two s podarenou grafikou, praktickým nastaviteľným štítom a agresívnym dizajnom prináša rad funkčných vlastností. Prvou výhodou je odolná škrupina vyrobená z polykarbonátu. Jej priedušný..Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two žltá fluočiernašedá - XS (53-54)

Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two žltá fluočiernašedá - XS (53-54)

✅Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two s podarenou grafikou, praktickým nastaviteľným štítom a agresívnym dizajnom prináša rad funkčných vlastností. Prvou výhodou je odolná škrupina vyrobená z polykarbonátu. Jej priedušný..Dámske jeansové moto nohavice SCOTT Ws Denim XVI tmavo modrá - XXL (42)

Dámske jeansové moto nohavice SCOTT Ws Denim XVI tmavo modrá - XXL (42)

✅Dámske jenasové moto nohavice SCOTT W's Denim vyzerajú ako klasické džínsy, ale v skutočnosti ide o sofistikované motocyklové nohavice. Sú špeciálne tvarované, aby padli ženskému telu. Medzi ich nevyhnutné bezpečnostné..Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two šedá matnáčierna - XS (53-54)

Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two šedá matnáčierna - XS (53-54)

✅Motokrosová prilba Cassida Cross Cup Two s podarenou grafikou, praktickým nastaviteľným štítom a agresívnym dizajnom prináša rad funkčných vlastností. Prvou výhodou je odolná škrupina vyrobená z polykarbonátu. Jej priedušný..Dámske textilné moto nohavice Spark Penny čierna - XS

Dámske textilné moto nohavice Spark Penny čierna - XS

✅Dámske textilné moto nohavice Spark Penny sú univerzálne a preto sú vhodné na všetky typy motocyklov a štvorkoliek. Môžu sa pýšiť vysokým stupňom bezpečnosti vďaka kombinácii odolných materiálov Maxdora a Technotex a tiež..


Kategória produktov moto oblecenie obsahuje 22 záznamov.SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2021 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt