Cyklotrenažér Capital Sports Aeris White

Cyklotrenažér Capital Sports Aeris White

Cyklotrenažér Capital Sports Aeris White

ZISTIŤ VIAC >>

Informácie o prudukte:
Aktuálne prebiehajúce AKCIE:VEĽKÝ VÝPREDAJ - zľavy až 54%
Vernostný program pre stálych zákazníkov. Zľavy až -10 %
Kategória: Fitness
Dodavateľ:Capital Sports
Cena:479 €
Cena bez DPH:399.17 €
Dostupnosť:skladom
Cyklotrenažér Capital Sports Aeris White 4,5 (90%) 26 x hodnotené

Cyklotrenažér Capital Sports Aeris White je presne ten pravý stroj, ktorý nielen že pomôže na ceste k lepšej postave, ale zároveň v interiéri nebude pôsobiť rušivým dojmom, ale ho krásne doplní! Stabilný rám so zotrvačnou hmotnosťou záťažového kolesa 18 kg ponúka nosnosť až 120 kg, rovnako tak ako možnosť polohovania sedla aj držadiel - stroj si teda môže prispôsobiť každý člen rodiny. Vďaka manuálnemu ovládaniu nemusíte trenažér zapájať do elektriny a hľadať tak pre neho špeciálne miesto blízko zásuvky. Pre zmenu záťaže stačí pootočiť regulačným kolieskom na boku a zvoliť tak vyhovujúcu úroveň. Na displeji si jednoducho pomocou tlačidla prepnete zobrazenie jednotlivých parametrov vášho tréningu (čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a pulz). Používaním aplikácie Kinomap môže fotoaparát Vášho tabletu alebo smartphonu rozpoznávať Vaše pohyby a umožní Vám tak preskúmať veľa virtuálnych tratí (aplikácia sa u tohto stroja nepáruje cez Bluetooth). Tak už stačí len naskočiť a vyraziť!Technický popis: domáci cyklotrenažér s magnetickým brzdným systémom nastaviteľná poloha sedla a držadiel pre maximálne prispôsobenie postave manuálne nastavenie záťaže v 8 stupňoch snímače tepovej frekvencie v držadlách jednoduchý displej, ktorý zobrazuje namerané hodnoty tréningu transportné kolieska držiak na tablet displej zobrazuje: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, tepovú frekvenciu možnosť využitia doplnkovej aplikácie Kinomap (Android 4.4+ / iOS 9.0+) určuje a vyhodnocuje intenzitu pohybu hlavy počas tréningu (nepáruje sa cez technológiu Bluetooth) prednastavené trasy, z ktorých je prehrávané video aplikácia je spoplatnená hmotnosť záťažového kolesa: 18 kg (zotrvačná) max. výška používateľa: 185 cm hmotnosť: 34,5 kg nosnosť: 120 kg rozmery po zostavení: d116 x v118 x š61 cm


 • Cyklotrenažér Capital Sports Evo Race
  Cyklotrenažér Capital Sports Evo Race

  Cyklotrenažér Capital Sports Evo Race je presne ten pravý stroj, ktorý nielen že pomôže na ceste k lepšej postave, ale zároveň v interiéri nebude pôsobiť rušivým dojmom, ale ho krásne doplní! Stabilný rám s hmotnosťou záťažového kolesa 22 kg ponúka nosnosť až 120 kg, rovnako tak ako možnosť polohovania sedla aj držadiel - stroj si teda môže prispôsobiť každý člen rodiny. Vďaka manuálnemu ovládaniu nemusíte trenažér zapájať do elektriny a hľadať tak pre neho špeciálne miesto blízko zásuvky. Pre zmenu záťaže stačí pootočiť regulačným kolieskom na boku a plynulo tak zvoliť vyhovujúcu úroveň. Na displeji si jednoducho nastavíte tréningový režim a zobrazíte namerané hodnoty (čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a pulz). Tak už stačí len naskočiť a vyraziť! Hrudný pás na meranie pulzu, ktorý je obsahom balenia, prenáša dáta výkonu pomocou Bluetooth priamo do fitness aplikácií na smartphone alebo tablete a spája sa s Kinomap aplikáciou a umožňuje tak jednoduchý systém odozvy. Nielenže sú údaje o výkone, ako napríklad rýchlosť, srdcovej frekvencie alebo vzdialenosť, zahrnuté do aplikácie a vyhodnotené, ale aj priamo riadi virtuálnu jazdu. Tak už stačí len naskočiť a vyraziť!Technický popis: domáci cyklotrenažér s magnetickým brzdným systémom nastaviteľná poloha sedla a držadiel pre maximálne prispôsobenie postave manuálne nastavenie záťaže jednoduchý displej, ktorý zobrazuje namerané hodnoty tréningu (čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a pulz) transportné kolieska hrudný pás pre meranie pulzu súčasťou balenia držiak na tablet SilentBelt zaisťuje úplne tichý chod stroja displej zobrazuje: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, tepovú frekvenciu možnosť využitia doplnkovej aplikácie Kinomap (Android 4.4+ / iOS 9.0+) integrácia cez Bluetooth pomocou hrudného pásu na meranie tepu prednastavené trasy, z ktorých je prehrávané video aplikácia je spoplatnená hmotnosť záťažového kolesa: 22 kg max. výška používateľa: 210 cm hmotnosť: 36 kg nosnosť: 120 kg rozmery po..

  679 €
 • Cyklistický trenažér ROTO RECORD
  Cyklistický trenažér ROTO RECORD

  Cyklistický trenažér ROTO RECORD je moderný trenažér na princípe nasadenia bicykla pre domáci tréning. Trenažér ROTO RECORD je vyrobený z kvalitnej kovovej konštrukcie, ktorú je možné zložiť pre ľahké uskladnenie. Valec po ktorom sa pohybuje zadné koleso je brzdený pomocou magnetického odporu, čo zaisťuje presné nastavenie odporu a maximálne tichý chod. Intenzitu záťaže možno ľahko regulovať pomocou páčky umiestnenej na riadidlách. Trenažér ROTO RECORD je možné použiť pre kolesá o veľkosti 26 až 28". Trenažér je vďaka svojim všestranným kvalitným vlastnostiam a tichému chodu veľmi vyhľadávaným cyklistickým tréningovým doplnkom pre zimné obdobie.Technický popis: trenažér z kvalitnej kovovej konštrukcie vhodný pre bicykle 26 - 28" možnosť plynulej regulácie záťaže až do hodnoty 700 W regulácia pomocou páčky pripevnenej na riadítkach vybavený rýchloupinákom kompaktné rozmery skladná konštrukcia rozmery..

  164.3 €
© 2021 Športový tovar, outdoor vybavenie a športové potreby Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb