Birell

Sme pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky tisícom ľudí v celej krajine.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku, neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení. Historický úspech priniesol 8. ročník odbornej degustačnej súťaže Slovenská pivná korunka, kde boli naše pivá ovenčené siedmymi oceneniami. Tri medaily pre pivo Šariš z prestížnej medzinárodnej súťaže Monde Selection rozšírili bohatú zbierku ocenení z minulých rokov. Za zisk zlata tri roky po sebe udelil Inštitút kvality Monde Selection pivu Šariš 10% navyše aj ocenenie International High Quality Trophy 2014.

Keď sa bude dariť nám, bude sa dariť aj prostrediu okolo nás

V našej spoločnosti pracujeme tak, aby sme zlepšovali životné podmienky a budovali lokálne komunity, v ktorých pôsobíme. Súčasťou našej stratégie je zodpovedné podnikanie, pri ktorom sa zameriavame na päť oblastí, zakotvených v programe trvalo udržateľného rozvoja. Sme členmi profesijných organizácií, ktoré sa podieľajú na zvyšovaní kvality podnikateľského prostredia a rozvíjaní princípov zodpovedného podnikania.

 Generálni partneri

Hlavní partneri

Mediálni partneri

Award partner

Partneri

Organizátori

Partnerské obce a organizácie