DATALAN

Spoločnosť DATALAN pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990 a je popredným poskytovateľom informačných technológií na slovenskom trhu informačných technológií a v okolitých krajinách. Na špičku slovenského IT odvetvia nás radia desiatky úspešných projektov a stovky spokojných zákazníkov.

Disponujeme tímom vyše 250 špičkových odborníkov, ktorých devízou sú rozsiahle znalosti kombinované so schopnosťou rozumieť biznisu - vďaka tomu tvoríme riešenia, ktoré v praxi úspešne fungujú.

DATALAN úspešne zrealizoval rozsiahle projekty v oblasti správy dokumentov a informácií, riadenia procesov a spolupráce, optimalizácie IT infraštruktúry, outsourcingu IT a dodávok hardvéru. DATALAN je zaviazaný k ambicióznym hodnotám: zodpovednosť, spoľahlivosť a dôvera smerom k zákazníkom, obchodným partnerom a zamestnancom.

Prioritou spoločnosti je zodpovedné podnikanie a kvalita poskytovaných riešení a služieb, čo potvrdzujú aj európske certifikáty manažérstva kvality ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 a ISO/IEC 27001:2005. Spoločnosť DATALAN dlhodobo prispieva k zvyšovaniu úrovne vzdelávania a školstva, a tiež podporuje projekty v oblasti zdravia, športu a kultúry.

Viac informácií: www.datalan.sk

 Generálni partneri

Hlavní partneri

Mediálni partneri

Award partner

Partneri

Organizátori

Partnerské obce a organizácie