GIBOX

Našim cieľom je vytvárať funkčné moderné weby. Návštevníkom vytvárať užívateľsky príjemný zážitok s vysokou informatívnou hodnotou. Našim klientom okrem kvalitného webu priniesť viac než dodanie webstránky.

Webstránky

Prezentácia na internete je v dnešnej dobe jeden z najzákladnejších informačných kanálov ako sa predstaviť prostredníctvom internetu.

Systém eCompany je vhodný pre potreby prezentovania firmy / osoby akéhokoľvek rozsahu. Spĺňa všetky požiadavky modernej webovej prezentácie. Pre potreby spravovania obsahu webstránky je možnosť využiť redakčný systém.

eShop / Internetový obchod

Internetový predaj je dnes bežnou súčasťou nášho života. Neostávajte pozadu!

V dnešnej dobe sa cez internet predáva už takmer všetko. Kvalita eshopu už nie je daná komoditou, ktorú predávate, ale hlavne službami, ktoré váš internetový obchod a hlavne vy ako predajca poskytujete. Našim cieľom je poskytnúť našim klientom čo najkomfortnejšie zázemie pri prevádzkovaní internetového obchodu.

eCulture / Vstupenkový rezervačno-predajný systém

Ste kultúrna inštitúcia a potrebujete systém, ktorý vám uľahčí vlastnú prezentáciu alebo prácu so vstupenkami? eCulture je pre vás to pravé!

Správa kultúrneho domu si okrem iného vyžaduje veľké množstvo činností spojených s organizovaním kultúrno-spoločenských podujatí, ich dramaturgiu a propagáciou. Systém eCulture, vyvíjaný v spolupráci s kultúrnymi domami, je schopný vám uľahčiť prácu a zároveň vám poskytne profesionálny výstup na web vo forme internetovej stránky vašej organizácie.

Redakčný systém YGScms

Náš vlastný redakčný systém YGScms 4.0 je úplne nový, rýchly a mobilný. To bol hlavný cieľ pri jeho tvorbe.

YGS cms je redakčný systém spoločnosti GIBOX, s.r.o. vyvíjaný a prispôsobovaný presne na mieru našich klientov. Jeho rozsah je daný výberom špecializovaných modulov. Funkcionalita ako aj špecifikácia jednotlivých modulov vychádza z praktických skúseností a konzultácií. Systém sa neustále vyvíja v závislosti od súčastných trendov a nových požiadaviek klientov.

 Generálni partneri

Hlavní partneri

Mediálni partneri

Award partner

Partneri

Organizátori

Partnerské obce a organizácie