Norisson

Spoločnosť  Norisson s. r. o. so sídlom Beniakova 15, 040 18 Košice bola založená 22.10.2010. Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I., oddiel Sro, vložka č. 26487/V, a je pokračovaním   činnosti fyzickej osoby  Eliáš Marek – Horec, ktorá pôsobí na stavebnom trhu od roku 1996.

Po rokoch driny,  trpezlivej práce a postupného dozrievania sme sa rozhodli pretransformovať sa  na spoločnosť, ktorej hlavnou úlohou bude etablovanie sa v konkurenčnom prostredí na trhu stavebných prác.  Hlavnou činnosťou spoločnosti  sú lešenárske práce – montáž, demontáž, prenájom lešení, pre rôzne technologické opravy ako i výstavby nových investičných celkov naším skúseným a vyškoleným personálom.   

Disponujeme značkovým nemeckým lešením zn. Layher ako aj klasickým oceľovým trubkovým lešenárskym materiálom s ktorými máme dlhoročné skúsenosti. Našou prioritou je preto ponúkať také riešenia ktoré prinesú vyváženosť medzi kvalitou, cenou ale aj  bezpečnosťou na ktoré sú neustále zvyšované nároky.    

 Generálni partneri

Hlavní partneri

Mediálni partneri

Award partner

Partneri

Organizátori

Partnerské obce a organizácie